بورس

” همراه ” در مدار مثبت

بورس نیوز:

شرکت ارتباطات سیار ایران در گزارش فعالیت ماهانه‌ای که در بهمن‌ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت مربوط به فروش و ارائه خدمات بود، میزان درآمدی که “همراه” از این بخش شناسایی کرد برابر با مبلغ ۳ هزار و ۲۱۰ میلیارد تومان بود.

نوشته های مشابه

شرکت ارتباطات سیار ایران از ابتدای سال مالی تا انتهای بهمن‌ماه سال جاری میزان درآمد تجمیعی که در سامانه کدال به ثبت رساند بالغ‌بر ۳۳ هزار و ۶۲۰ میلیارد تومان بود، “همراه” میزان سرمایه‌ای که از ابتدای سال مالی تاکنون اعلام کرد ۴ هزار و ۷۲۰ میلیارد تومان است.

روند درآمد‌زایی “همراه”

شرکت ارتباطات سیار ایران میزان درآمدی که در بهمن‌ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت در مقایسه با ماه گذشته شاهد رشد ۵ درصدی درآمد‌های خود بود، این شرکت در ماه گذشته به درآمد ۳ هزار و ۶۸ میلیاردتومانی دست‌یافت و در این دوره با افزایشی که به همراه داشت به مبلغ ۳ هزار و ۲۱۰ میلیاردتومانی رسید.

شرکت ارتباطات سیار میزان درآمدی تجمیعی که تا پایان بهمن‌ماه از فروش و ارائه خدمات به اطلاع سهام‌داران رساند با رشد ۲۵ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته روبه‌رو شد و توانست روند صعودی خود را نسبت به سال گذشته ادامه دهد و همچنین به روند صعودی آغازشدة خود تداوم ببخشد. “همراه” میزان درآمدی که تا پایان بهمن‌ماه از خود بر جای گذاشت به میانگین درآمدی ۲ هزار و ۹۶۵ میلیاردتومانی دست‌یافت.

شرکت ارتباطات سیار ایران در دی‌ماه میزان درآمدی که از فروش و ارائه خدمات اعلام کرد نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد ۸۷ درصدی را به همراه داشت، همچنین گفتنی است که درآمد تجمیعی این شرکت در دوره مشابه سال مالی گذشته ۲۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بود و اکنون این مبلغ به ۳۲ هزار و ۶۲۰ میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.

شرح خدمات و فروش ” همراه “

بیشترین درآمدی که “همراه” در بهمن‌ماه از فروش و ارائه خدمات کسب کرد متعلق به بخش «کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» با یک هزار و ۶۶۵ میلیارد تومان بود که این بخش شامل مکالمه، پیام کوتاه، اینترنت و پیامک انبوه است.

درآمدی که “همراه” از این بخش در مدت‌زمان ۱۱ماهه به دست آورد برابر با ۱۷ هزار و ۷۵۶ میلیارد تومان بود که ۵۳ درصد از درآمد تجمیعی را در این بازه زمانی به خود اختصاص داد، بیشترین درآمد شناسایی‌شده “همراه” پس از بخش «کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» در اختیار «کارکرد مشترکین خطوط دائمی» با یک هزار و ۲۳۳ میلیارد تومان بود.

در پایان گفتنی است که شرکت ارتباطات سیار ایران میزان درآمد تجمیعی که تا پایان بهمن‌ماه سال جاری به دست آورد حدود ۳ هزار و ۸۰۵ میلیارد تومان بیشتر از درآمد عملیاتی ۱۲ ماه سال گذشته است.

پایان مطلب


Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا