بورس

درآمد سالانه “کگهر” ۳۸ درصد افزایش یافت

بورس نیوز:

شرکت سنگ‌آهن گهر زمین در گزارش فعالیت منتهی به مردادماه ۱۴۰۱ مجموع درآمد عملیاتی خود را از فروش محصولات تولیدی به دست آورد، میزان درآمدزایی که از این محصولات داشت برابر با یک هزار و ۸۷۲ میلیارد تومان بود.

درآمد سالانه کگهر ۳۸ درصد افزایش یافت+بورس نیوز

این شرکت معدنی میزان درآمد تجمیعی که از ابتدای سال مالی (منتهی به آذرماه ۱۴۰۱) تا پایان مردادماه ۱۴۰۱ توانست کسب کند را برابر با ۱۷ هزار و ۵۷۵ میلیارد تومان به ثبت رساند، میزان درآمدی که “کگهر” در مردادماه شناسایی کرد متعلق به فروش محصولات در بازار‌های داخل کشور بود.

درآمد‌های عملیاتی “کگهر” تا مردادماه ۱۴۰۱

“کگهر” میزان درآمد عملیاتی که از فروش محصولات طی هفت ماه گذشته توانست از خود بر جای بگذارد، افزایش ۴۸ درصدی را نسبت به دوره مشابه سال گذشته مشاهده کرد و درآمد تجمیعی که از سوی این شرکت معدنی حاصل شد ۳۸ درصد افزایش را تجربه کرد به گونه‌ای که از مبلغ ۱۲ هزار ۷۴۹ میلیارد تومان به ۱۷ هزار و ۵۷۵ میلیارد تومان رسید.

درآمد سالانه کگهر ۳۸ درصد افزایش یافت+بورس نیوز

“کگهر” در مردادماه از فروش محصولات «کنسانتره سنگ آهن، سنگ آهن دانه بندی شده، کنسانتره بورس کالا، گندله، گندله بورس کالا» درآمدزایی داشت و در این بین بیشترین درآمدزایی را از فروش «گندله» با ۹۰۳ میلیارد تومان در رینگ معاملاتی بورس کالا داشت، نرخ فروش این محصول در ازای هر تن ۲ میلیون و ۸۹۷ هزارتومان مورد معامله قرار گرفت.

میزان درآمدی که “کگهر” از ابتدای سال مالی تاکنون کسب کرد مربوط به ۲ بازار داخلی و صادراتی است. درآمدی که سنگ‌آهن گهر زمین تاکنون از فروش محصولات در بازار صادراتی کسب کرده برابر با ۹۳۱ میلیارد تومان است که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۳۱۹ درصد افزایش را به دنبال داشت، به گونه‌ای که از رقم ۲۲۲ میلیارد تومان به این مبلغ رسید.

پایان مطلب


Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا