بورس

روند رو به رشد درآمد سالانه “ودی”

بورس نیوز:

شرکت بیمه دی در گزارش فعالیت مردادماه ۱۴۰۱ میزان درآمدی که از محل فروش حق بیمه صادر‌شده برای بیمه‌شدگان خود حاصل کرد، برابر با ۳۰۸ میلیون تومان بود. همچنین طی ۵ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی تاکنون مجموع درآمد تجمیعی این شرکت بیمه‌ای به مبلغ ۷ هزار و ۹۰۴ میلیارد تومان رسید.

روند رو به رشد درآمد سالانه ودی+بورس نیوز

میزان سرمایه به ثبت رسیده توسط بیمه دی تاکنون برابر با ۵۲۹ میلیارد تومان بوده است، همچنین میزان درآمدی که در مردادماه به دست آمد نسبت به میانگین ماهانه طی ۴ ماه گذشته ۴۵۱ درصد افزایش داشت.

درآمد ماهانه “ودی” از حق بیمه

بیمه دی درآمد ماهانه‌ای که از محل فروش حق بیمه در پنجمین ماه از سال جاری توانست به ثبت برساند، رشد ۳۸ درصدی (۸۴ میلیارد تومان) را در مقایسه با ماه گذشته ثبت کرد. همچنین “ودی” بر اثر عملکرد ماهانه مردادماه افزایش درآمد ۵۱ درصدی در مقایسه با سال گذشته را نیز به دنبال داشت.

همان‌طور که در روند درآمدی بیمه دی مشخص است، “ودی” در مردادماه رشد قابل توجهی را از خود بر جای گذاشت که این رشد به دلیل قراردادی است که این شرکت بیمه‌ای با بیمه درمان تکمیلی بنیاد شهید و ایثارگران در تاریخ ۷ خردادماه ۱۴۰۱ امضا کرده است.

روند رو به رشد درآمد سالانه ودی+بورس نیوز

“ودی” بیشترین درآمدزایی که از فروش حق بیمه در مردادماه داشت متعلق به رشته بیمه «درمان» بود که از این بخش توانست ۱۸۹ میلیارد تومان درآمد کسب کند، این رشته بیمه طی این دوره ۶۲ درصد از درآمد‌ها را به خود اختصاص داده است.

همچنین میزان پرداختی “ودی” در مردادماه نسبت به دوره مشابه در سال گذشته با کاهش ۲۱ درصدی روبه‌رو شده است، بیشترین پرداختی به بیمه‌شدگان مربوط به رشته بیمه «درمان» با ۴۳۶ میلیارد تومان است که نسبت به ماه گذشته ۲۱ درصد کاهش یافت.

 

پایان مطلب


Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا