بورس

کاهش درآمدهای “کزغال”

مقدار فروش کزغال از تلاطم افتاد+بورس نیوز

بورس نیوز:

شرکت زغال‌سنگ پروده طبس در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری میزان درآمد‌ عملیاتی که از فروش محصولات به دست آورد را مبلغی بالغ‌بر ۱۹۶ میلیارد تومان به ثبت رساند و از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه نیز درآمد‌های تجمیعی این شرکت معدنی به مبلغ یک هزار و ۴۵ میلیارد تومان رسید.

درآمد ماهانه‌ای که “کزغال” در مردادماه از خود بر جای گذاشت مربوط به فروش محصولات در بازار داخلی بود و طی این دوره ۵ ماهه بیشترین کسب درآمد را در اردیبهشت‌ماه با ۲۴۵ میلیارد تومان به دست آورد، میزان سرمایه ثبت‌شده شرکت نیز برابر با ۲۰۰ میلیارد تومان بود.

میزان درآمد‌های ثبت‌شده کزغال در مردادماه

شرکت زغال‌سنگ پروده طبس در مردادماه با کاهش درآمد ۹ درصدی نسبت به ماه گذشته روبه‌رو بود و درآمد‌های این شرکت معدنی نسبت به مردادماه سال گذشته ۲۶ درصد اُفت را به دنبال داشت.

مقدار فروش کزغال از تلاطم افتاد+بورس نیوز

میزان درآمدی که این شرکت معدنی ۵ ماهه گذشته به ثبت رساند در مقایسه با سال گذشته ۶۰ درصد رشد را به همراه داشت، درآمد ماهانه‌ای که طی این دوره از خود بر جای گذاشت ۸ درصد کمتر از میانگین درآمد ماهانه طی ۴ ماه گذشته بود.

فروش محصولات زغال‌سنگ پروده طبس

فروش محصولات “کزغالگ در مردادماه برابر با ۵۴ هزار و ۲۴۰ تن اعلام شد که نسبت به ماه گذشته تقریباً بدون تغییر بود و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۲۲ درصد افزایش مقدار فروش را تجربه کرد، از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه ۲۶۲ هزار و ۹۸ تن از محصولات را به فروش رساند.

مقدار فروش کزغال از تلاطم افتاد+بورس نیوز

تنها محصولی که این شرکت معدنی به فروش رساند مربوط به کنسانتره زغال بود، نرخ فروش این محصول طی این دوره ۳ میلیون و ۶۰۴ هزار تومان در ازای هر تن بود که نسبت به سال گذشته ۷ درصد کاهش نرخ داشت، لازم به ذکر است که مقدار تولید این محصول در مردادماه برابر با ۶۰ هزار و ۲۲۸ تن اعلام شد.

پایان مطلب


Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا