بورس

“وملل” روزهای آرامی را پشت سر میگذارد

بورس نیوز:

مؤسسه اعتباری ملل در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال ۱۴۰۱ میزان درآمدی که از تسهیلات اعطایی طی دوره یک‌ماهه شناسایی کرد مبلغی برابر با ۶۴۰ میلیارد تومان بود و همچنین این مبلغ طی ۵ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی تاکنون نیز مجموع درآمد‌های حاصل‌شده طی این مدت‌زمان بالغ‌بر ۳ هزار و ۲۴۶ میلیارد تومان اعلام شد.

سرمایه ثبت‌شده این شرکت اعتباری یک هزار میلیارد تومان ارائه شد، لازم به ذکر است که میزان پرداختی سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری این مؤسسه بالغ‌بر ۶۲۴ میلیارد تومان شناسایی شد.

درآمد تسهیلات اعطایی “وملل” 

درآمدی ماهانه‌ای که اعتباری ملل در مردادماه از تسهیلات اعطایی کسب کرد در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته شاهد رشد ۴۴ درصدی آن بود و گفتنی است که در مقایسه با ماه گذشته نیز با کاهش ۲ درصدی همراه بود، میزان درآمدی که طی مردادماه شناسایی شد ۲ درصد پایین‌تر میانگین ۴ ماهه گذشته بود.

مجموع درآمد محقق‌شده مؤسسه اعتباری مالی در مردادماه سال ۱۴۰۱ مبلغی برابر با ۶۶۰ میلیارد تومان گزارش شد که در مقایسه با ماه گذشته اُفت ۴ درصدی را تجربه کرد.

بیشترین درآمدی که این مؤسسه در مردادماه به ثبت رساند مربوط به بخش «مشارکت مدنی» بود و از این قسمت ۳۴۳ میلیارد تومان کسب درآمد صورت گرفت، این میزان درآمد دربرگیرنده ۵۳ درصد از تسهیلات اعطایی “وملل” بود.

پایان مطلب


Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا