بورس

“ونوین” به تراز مثبت ۷ درصدی رسید

بورس نیوز:

بانک اقتصاد نوین در گزارش فعالیت مردادماه ۱۴۰۱ مجموع درآمدی که از بخش تسهیلات اعطایی در سامانه کدال به ثبت رساند مبلغی بالغ‌بر برابر با یک هزار و ۸۰۱ میلیارد تومان بود، همچنین طی ۵ ماهه گذشته از ابتدای سال مالی نیز مجموع درآمد تجمیعی که از تسهیلات اعطایی شناسایی شد برابر با ۸ هزار و ۸۲۱ میلیارد تومان بود.

بر اساس آخرین گزارش ماهانه این بانک مبلغی که بانک اقتصاد نوین در پنجمین ماه از سال جاری جهت سود سپرده سرمایه‌گذاری به مشتریان پرداخت کرد بالغ‌بر یک هزار و ۶۷۷ میلیارد تومان بود.

تسهیلات وصولی که بانک اقتصاد نوین در مردادماه از خود بر جای گذاشت برابر با ۲۰ هزار و ۳۲۰ میلیارد تومان اعلام کرد، از طرفی “ونوین” میزان سرمایه ثبت‌شده خود را طی این دوره ۳ هزار و ۴۲ میلیارد تومان شناسایی کرد و لازم به ذکر است که این بانک در مردادماه سال جاری تراز مثبت ۷ درصدی را به ثبت رساند.

میزان درآمد تسهیلات اعطایی “ونوین”

بانک اقتصاد نوین درآمدی ماهانه که در مردادماه از بخش تسهیلات اعطایی کسب کرد، رشد ۱۵ درصدی آن را نسبت به ماه گذشته مشاهده کرد و همچنین در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز تغییرات چشمگیری را به همراه نداشت اما؛ مجموع درآمد تجمیعی این بانک که تاکنون ۸ هزار و ۸۲۱ میلیارد تومان به ثبت رسیده در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۱۱ درصد افزایش را در پی داشت.

“ونوین” در مردادماه بیشترین درآمدزایی که از تسهیلات اعطایی به همراه داشت مربوط به بخش‌های «مرابحه» و «خرید دین» بود، مبالغ درآمدزایی بخش‌های نام‌برده شد به ترتیب برابر با یک هزار و ۶۲۶ میلیارد تومان و ۱۰۴ میلیارد تومان به ثبت رسید.

مجموع درآمد‌های محقق‌شده “ونوین” در مردادماه برابر با مبلغ ۲ هزار و ۹۶ میلیارد تومان بود، عمده‌ترین درآمد محقق‌شده مربوط به تسهیلات اعطایی بود، پس‌ازآن نیز «کارمزد» و «اوراق بدهی» بیشترین درآمد را به خود اختصاص داده‌اند.

سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری “ونوین”

بر اساس این گزارش، میزان پرداختی‌های این بانک در مردادماه ۱۴۰۱ برابر با یک هزار و ۶۷۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با ماه گذشته ۲ درصد افزایش پیدا کرد، پرداختی‌ها جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری در ۵ ماه ابتدای سال مالی برابر با ۸ هزار و ۳۷۷ میلیارد تومان بود.

پایان مطلب


Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا