ارز و سکه

سقوط آزاد قیمت طلا و سکه/ سکه یک روزه 600 هزار تومان ارزان شد؛ کف قیمت سکه کجاست؟- اخبار پول | ارز | بانک – اخبار اقتصادی تسنیم

محمد کشتی آرای در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم درباره وضعیت بازار طلا و سکه در روز جاری، اظهار داشت: درحالی که قیمت طلا و ارز روز گذشته افزایشی شده بود از صبح امروز بار دیگر روند بازار نزولی شده و قیمت ها با کاهش چشم گیر همراه شده است.

وی با بیان اینکه علت کاهش قیمت طلا و ارز بخاطر اخبار جدیدی است که از مذاکرات بیرون آمده، تصریح کرد: طی روزهای اخیر قیمت اونس طلا تغییر خاصی نداشته ولی به دلیل کاهش چشم گیر قیمت ارز، قیمت طلا و سکه نیز در بازار با کاهش همراه شده است.

این فعال بازار طلا و جواهر درباره پیش بینی بازار در روزهای آینده افزود: هر چقدر خبرهای مذاکرات و جو فضای سیاسی مثبت باشد، روند نزولی در بازار طلا و ارز نیز ادامه خواهد داشت. قیمت سکه نیز احتمالا در این روزها به مرز 13 میلیون تومان برسد.

کشتی آرای ضمن تأکید براینکه فروشنده ها در بازار بسیار بیشتر از خریداران هستند، گفت: حباب سکه امروز به یک میلیون تومان کاهش یافته که در روزهای آینده در صورت کاهش بیشتر قیمت ها، از میزان حباب سکه نیز کاسته خواهد شد.

به گفته وی، هم اکنون قیمت سکه طرح جدید 13 میلیون و 600 هزار تومان، سکه طرح قدیم 13 میلیون و 200 هزار تومان، نیم سکه 7 میلیون و 700 هزار تومان، ربع سکه 4 میلیون و 700 هزار تومان و سکه یک گرمی 2 میلیون و 800 هزار تومان است. قیمت دلار نیز هم اکنون در بازار 29400 الی 29500 تومان است.

 

انتهای پیام/


Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا