بورس

رشد سالانه مقدار تولید کویر تایر

رشد سالانه مقدار تولید کویر تایر+بورس نیوز

بورس نیوز:

شرکت کویر تایر در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به تیرماه سال ۱۴۰۱ مجموع درآمد عملیاتی خود که حاصل از فروش محصولات بود را طی این دوره برابر با ۲۰۱ میلیارد تومان اعلام کرد و درآمد‌های تجمیعی این شرکت تایر ساز طی ۷ ماه گذشته از ابتدای سال مالی تاکنون یک هزار و ۳۸۸ میلیارد تومان شناسایی کرد.

رشد سالانه مقدار تولید کویر تایر+بورس نیوز

درآمد ماهانه‌ای که “پکویر” از ابتدای سال مالی تاکنون از خود بر جای گذاشت مربوط به فروش محصولات در بازار داخلی بود، همچنین درآمد عملیاتی که این شرکت از خود بر جای گذاشت نسبت به میانگین درآمد ماهانه خود طی ۶ ماه گذشته ۲ درصد بالاتر بود.

درآمد‌های ماهانه کویر تایر 

شرکت کویر تایر در تیرماه رشد ۶۸ درصد درآمد‌های خود نسبت به دوره مشابه سال گذشته را شاهد بود، میزان درآمدی که طی ۷ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی به دست آمد نیز نسبت به سال مالی گذشته ۲۶ درصد افزایش را به دنبال داشت.

رشد سالانه درآمد عملیاتی کویر تایر+بورس نیوز

کویر تایر در تیرماه ۲ محصول «تایر و فلپ» را به فروش رساند، درآمدزاترین محصول کویر تایر در تیرماه سال جاری مربوط به محصول «تایر» با ۲۰۱ میلیارد تومان بود، نرخ فروش محصول «تایر» در بازار داخل کشور ۸۳ میلیون ۳۳۲ هزار تومان در ازای هر تن به ثبت رسید، نرخ فروش این محصول در این بازار با رشد ۴ درصدی روبه‌رو بود.

مقدار فروش محصولات “پکویر”

شرکت کویر تایر در پایان تیرماه سال جاری ۲ هزار و ۴۱۴ تن از محصولات خود را در بازار داخل کشور به فروش رساند که حجم عمده‌ای از این مقدار فروش متعلق به فروش محصول «تایر» بود، کویر تایر طی ۷ ماه سپری‌شده از سال مالی موفق به فروش ۱۸ هزار و ۸۶۱ تن از محصولات خود شد.

رشد سالانه مقدار فروش کویر تایر+بورس نیوز

مقدار فروش ماهانه “پکویر” در تیرماه افزایش ۲۴ درصدی را در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته تجربه کرد، شرکت کویر تایر در تیرماه توانست ۲ هزار و ۷۳۱ تن «تایر» تولید کند که این مقدار تولید در مقایسه با سال گذشته ۶ درصد رشد را به همراه داشت.

پایان مطلب


Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا