بورس

۱۸ میلیارد تومان زیان خالص “شپارس” طی ۹ ماه

۱۸ میلیارد تومان زیان خالص شپارس+بورس نیوز

بورس نیوز:

شرکت بین المللی محصولات پارس در گزارش صورت مالی میاندوره‌ای ۹ ماهه منتهی به خردادماه سال جاری درآمد عملیاتی خود را ۶۰۶ میلیارد تومان شناسایی کرد، همچنین طی دوره مشابه سال گذشته مجموع درآمد‌های عملیاتی این شرکت برابر با ۵۰۸ میلیارد تومان به ثبت رساند و در حال حاضر افزایش ۱۹ درصدی درآمد عملیاتی را تجربه کرد.

بین المللی محصولات پارس بر خلاف آنکه با افزایش درآمد عملیاتی ۱۹ درصدی روبه‌رو بود اما؛ بهای تمام‌شده درآمد‌ها نیز با رشد ۳۳ درصدی به مبلغ ۵۲۶ میلیارد تومان رسید و در نهایت به سود ناخالص ۸۰ میلیارد تومانی رسید.

“شپارس” با توجه به هزینه مالی که در این دوره ۹ ماهه از خود بر جای گذاشت به زیان خالص رسید، این هزینه‌ها بالغ‌بر ۳۰ میلیارد تومان به ثبت رسیده که ۱۱۰ درصد رشد پیدا کرده است.

“شپارس” در گزارش صورت‌های مالی میاندوره‌ای ۹ ماهه منتهی به خردادماه سال جاری (حسابرسی نشده) میزان زیان خالص خود را ۱۸ میلیارد تومان به ثبت رساند و همچنین در ازای هر سهم ۱۶۳ ریال زیان خالص کسب کرد، این شرکت طی دوره مشابه سال گذشتهبه سود خالص ۲۰ میلیارد تومانی دست یافته بود.

۱۸ میلیارد تومان زیان خالص شپارس+بورس نیوز

مجموع دارایی‌های “شپارس” تا پایان خردادماه سال جاری به ۷۷۰ میلیارد تومان رسید که رشد ۳۱ درصدی را نسبت به پایان سال مالی گذشته به دنبال داشت، بیشترین میزان دارایی متعلق به بخش «دارایی‌های جاری» با ۶۸۲ میلیارد تومان بود.

سرمایه اعلام‌شده از سوی “شپارس” ۱۱۰ میلیارد تومان بود که نسبت به سال مالی گذشته با رشد ۴۲ درصدی همراه بود، زیان انباشته این شرکت در پایان دوره ۹ ماهه نیز برابر با یک هزار و ۶۵۳ میلیون تومان به ثبت رسید.

پایان مطلب


Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا