بورس

روند رو به رشد “همراه” به چهارمین ماه رسید

روند رو به رشد همراه به چهارمین ماه رسید+بورس نیوز

بورس نیوز:

شرکت ارتباطات سیار ایران در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به تیرماه ۱۴۰۱ از فروش و ارائه خدمات به درآمد عملیاتی ۳ هزار و ۲۵۰ میلیارد تومانی رسید و همچنین طی ۴ ماهی که از ابتدای سال مالی تا انتهای تیرماه پشت سر گذاشته توانست به درآمد ۱۲ هزار ۳۴ میلیارد تومانی دست پیداکند.

تداوم روند رو به رشد درآمد‌های “همراه”

شرکت ارتباطات سیار در تیرماه میزان درآمدی که شناسایی کرد با افزایش تقریباً یک درصدی مواجه بود و توانست به روند صعودی خود ادامه دهد، همچنین “همراه” توانست در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته روند رو به رشد خود را تثبیت کند و در این دوره رشد ۳۲ درصدی را برای خود به ثبت برساند.

همان‌طور که بیان شد درآمد ماهانه‌ای که “همراه” طی ۴ ماه ابتدایی سال مالی به ثبت رساند مبلغی بالغ‌بر ۱۲ هزار و ۳۴ میلیارد تومان بود، همچنین گفتنی است که میزان درآمدی که در تیرماه به دست آورد ۱۲ درصد بالاتر از میانگین درآمد ماهانه طی ۳ ماه گذشته بود.

روند رو به رشد همراه به چهارمین ماه رسید+بورس نیوز

میانگین درآمد ماهانه‌ای که ارتباطات سیار ایران طی ۴ ماهه گذشته حاصل کرد ۳ هزار میلیارد تومان بود و این درحالی است که میانگین درآمد ماهانه در سال مالی گذشته نزدیک به ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بوده است.

بیشترین درآمد ماهانه “همراه” در تیرماه مربوط به بخش «کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» با یک هزار و ۷۷۸ میلیارد تومان بود که این بخش شامل مکالمه، پیام کوتاه، اینترنت و پیامک انبوه است.

درآمدی که از بخش «کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» شناسایی شد نسبت به ماه گذشته رشد ۲ درصدی را به همراه داشت و توانست در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۳۶ درصد افزایش را به نام خود ثبت کند.

بیشترین درآمد شناسایی‌شده “همراه” پس از بخش «کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» در اختیار «کارکرد مشترکین خطوط دائمی» با یک هزار و ۲۴۷ میلیارد تومان بود.

پایان مطلب


Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا