بورس

بانک تجارت به افزایش درآمد سالانه رسید

بانک تجارت به افزایش درآمد سالانه رسید+بورس نیوز

بورس نیوز:

بانک تجارت در گزارش فعالیت ماهانه تیرماه سال جاری مجموع درآمد ماهانه‌ای که از تسهیلات اعطایی طی این دوره به دست آورد برابر با ۳ هزار ۸۶۸ میلیارد تومان بود و همچنین طی ۴ ماه گذشته که از ابتدای سال مالی سپری‌شده نیز مجموع درآمد‌های تسهیلات اعطایی به ۱۴ هزار و ۸۴۸ میلیارد تومان رسید.

بانک تجارت به افزایش درآمد سالانه رسید+بورس نیوز

میزان درآمدی که بانک تجارت در تیرماه از تسهیلات اعطایی شناسایی کرد، نسبت به تیرماه سال گذشته رشد ۳۴ درصدی را تجربه کرد، همچنین طی ۴ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی نیز درآمد‌های تجمیعی این بخش با رشد ۳۳ درصدی به ۱۴ هزار و ۸۴۸ میلیارد تومان رسید.

 

درآمد تسهیلات اعطایی بانک تجارت

درآمد ماهانه‌ای که بانک تجارت از تسهیلات اعطایی کسب کرد در مقایسه با ماه گذشته با کاهش همراه بود اما؛ نسبت به دوره مشابه سال گذشته بر اساس متن فوق به رشد ۳۴ درصدی رسید.

“وتجارت” بیشترین درآمدی که در چهارمین ماه از سال جاری به ثبت رساند، مربوط به بخش‌های «مرابحه» و «فروش اقساطی» است و مبالغ آن‌ها به ترتیب یک هزار ۴۹۵ میلیارد تومان و ۶۲۰ میلیارد تومان اعلام شد.

بانک تجارت به افزایش درآمد سالانه رسید+بورس نیوز

درآمد تسهیلات اعطایی که از بخش «مرابحه» شناسایی شد در تیرماه نسبت به ماه گذشته ۱۳ درصد رشد پیدا کرد، “وتجارت” توانست در تیرماه تراز مثبت ۲۹ درصدی را طی این دوره ماهانه به ثبت برساند، سود عملیاتی بانک تجارت طی این دوره ماهانه به مبلغ ۸۷۲ میلیارد تومان رسید.

“وتجارت” درآمد‌های عملیاتی محقق‌شده خود در تیرماه را برابر با مبلغ ۵ هزار و ۲۱۶ میلیارد تومان اعلام کرد، این درآمد‌ها از «تسهیلات اعطایی، سپرده‌گذاری، اوراق بدهی، سرمایه‌گذاری و درآمد کارمزد» حاصل‌شده است.

پاین مطلب


Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا