بورس

حفظ روند صعودی درآمدهای “آسیاتک”

تداوم سیر صعودی درآمدهای آسیاتک+بورس نیوز

بورس نیوز:

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در گزارش فعالیت ماهانه که در تیرماه ۱۴۰۱ منتشر کرد، مجموع درآمد ماهانه خود که حاصل از فروش کالا و ارائه خدمات بود را ۱۰۶ میلیارد تومان به ثبت رساند.

درآمد تجمیعی “آسیاتک” طی ۴ ماه گذشته از ابتدای سال مالی به مبلغی بالغ‌بر ۳۸۸ میلیارد تومان رسید، درآمد ماهانه این شرکت در تیرماه ۱۳ درصد بالاتر از میانگین درآمد طی ۳ ماه گذشته بود.


بیشتر بخوانید: تقسیم سود ۷۰ ریالی در مجمع “آسیاتک”


درآمد‌های آسیاتک تا تیرماه ۱۴۰۱

درآمد ماهانه‌ای که “آسیاتک” در تیرماه از ارائه خدمان و فروش کالا حالص کرد نسبت به خردادماه سال جاری ۲ درصد افزایش یافت و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۳۵ درصد رشد را طی یک سال اخیر شناسایی کرد.

مجموع درآمد تجمیعی این شرکت ۵۵ درصد افزایش را تجربه کرد به گونه‌ای که از مبلغ ۲۵۰ میلیارد تومان در سال مالی گذشته، اکنون به درآمد ۳۸۸ میلیارد تومانی رسیده است.

بیشترین درآمدی که “آسیاتک” در چهارمین ماه از سال جاری به دست آورد مربوط به بخش «درآمد خدمات اینترنت» با ۷۷ میلیارد تومان بود که می‌توان گفت نسبت به تیرماه سال گذشته رشد ۷۷ درصدی را تجربه کرد، این بخش در تیرماه تشکیل‌دهنده‌ی ۷۲ درصد از درآمد ماهانه این شرکت بود.

از طرفی «درآمد خدمات فناوری اطلاعات» توانست با مبلغی بالغ‌بر ۲۷ میلیارد تومان درآمدزایی در تیرماه، رتبه بعدی درآمدزاترین بخش “آسیاتک” را به خود اختصاص بدهد، همچنین این شرکت از فروش کالا نیز یک میلیارد تومان درآمد حاصل کرد.

پایان مطلب


Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا