بورس

“فزر” روند طلایی خود را ادامه داد

بورس نیوز:

شرکت پویا زرکان آق دره در گزارش فعالیت ماهانه خود که منتهی به تیرماه ۱۴۰۱ بود، مجموع درآمدی که از «استخراج کانسنگ طلا» و «برداشت کانسنگ طلا» شناسایی کرد برابر با ۳۱ میلیارد تومان بود و طی ۴ ماه ابتدایی سال مالی به درآمد تجمیعی ۷۵ میلیارد تومانی دست یافته است.

مقدار فروش این شرکت در تیرماه سال جاری بالغ‌بر ۹۸ هزار و ۵۶۸ تن به ثبت رسید که نسبت به ماه گذشته تغییر چشمگیری نداشت، مجموع درآمدی که طی این ماه از «استخراج کانسنگ طلا» و «برداشت کانسنگ طلا» به دست آمد نسبت به ماه گذشته ۹ درصد افزایش پیدا کرده بود.

لازم به ذکر است که در شرکت‌های تابعه (فرآوری پویا زرکان آق دره و استحصال مواد معدنی تخت سلیمان) فروش طلا اعم از شمش و مصنوعات در تیرماه سال ۱۴۰۱ برابر ۱۶۴ میلیارد تومان است.

بر پایه این گزارش که شرکت پویا زرکان آق دره در سامانه کدال به ثبت رساند در خصوص کانسنگ طلا با عیار ۰,۳۷۵۹ گرم بر تن: مقدار فروش رفته فوق از محل دپوی کانسنگ باطله سال‌های قبل و طبق مجوز اخذشده از سازمان صمت آ. غ، حمل و به فروش رفته است.

مقدار تولید کانسنگ طلا با عیار ۱,۱۸ شرکت پویا زرکان آق دره در تیرماه سال جاری برابر با ۱۰۴ هزار و ۷۵۰ تن اعلام شد و همچنین مقدار فروش ماهانه این محصول توسط این شرکت حدوداً ۶۶ هزار و ۷۷۵ تن به ثبت رسید.

پایان مطلب


Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا