بورس

پایانی پر رفت و آمد برای مجامع تیرماه

پایانی پر رفت و آمد برای مجامع تیرماه+بورس نیوز

بورس نیوز:

شرکت‌هایی که در تاریخ ۳۰ تیرماه به مجمع عمومی می‌روند شامل شرکت‌های سرمایه گذاری توسعه شهری توس گستر، تولی پرس، کشت و صنعت شهداب ناب خراسان، صنعتی ناب، صنایع فولاد آلیاژی یزد، شیشه و گاز، سیمان کارون، سرمایه گذاری سلیم، پارس سویچ، بورس اوراق بهادار تهران، بانک خاورمیانه، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران، پالایش نفت شیراز، کالسیمین، ماشین سازی نیرو محرکه، گروه صنعتی پژوهشی فرهیختگان زرنام، قند اصفهان، سیمان اصفهان، سرمایه گذاری پارس آریان، سرمایه گذاری ایساتیس پویا، ریل پرداز نو آفرین، خدمات فنی فولاد یزد، گروه کارخانجات صنعتی تبرک، بیمه سرمد، بیمه حکمت صبا، بیمه آرمان، بنیان دیزل، بانک سرمایه، انتقال داده‌های آسیاتک، آسان پرداخت پرشین، فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال، بیمه سامان، کشت و صنعت آب شیرین، مهندسی فیروزا، گروه مدیریت نیروگاهی ایرانیان مپنا، تولیدی قند شیروان قوچان بجنورد، تکنو تار، آهنگری تراکتور سازی ایران، گسترش قطعه سازی کمند، فولاد کاویان، کمباین سازی، لبنیات کالبر، سرمایه گذاری پارس توشه، کارخانجات پشمبافی افشار، بانک شهر، بانک سینا، کشت و صنعت پیاذر، شیشه سازی مینا، سرمایه گذاری توسعه آذربایجان، ریل پرداز سیر، حفاری شمال، آلومینیوم ایران، بیمه ملت، مجتمع‌های گردشگری و امور رفاهی کارگزاران پارس، حمل و نقل بین المللی خلیج فارس می‌شوند.

شرکت‌هایی که از آن‌ها نام برده شد مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق‌العاده‌‎ خود را برگزار خواهند کرد و در خصوص (تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، افزایش سرمایه) تصمیم‌گیری می‌کنند.

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

پایانی پر رفت و آمد برای مجامع تیرماه+بورس نیوز

پایانی پر رفت و آمد برای مجامع تیرماه+بورس نیوز

پایانی پر رفت و آمد برای مجامع تیرماه+بورس نیوز

پایانی پر رفت و آمد برای مجامع تیرماه+بورس نیوز

پایانی پر رفت و آمد برای مجامع تیرماه

پایانی پر رفت و آمد برای مجامع تیرماه+بورس نیوز

تولی پرس

شرکت تولی پرسدر تاریخ ۳۰ تیرماه به مجمع عمومی عادی سالیانه خواهد رفت و ساعت برگزاری آن نیز ۷ و ۳۰ دقیقه صبح به اطلاع سهامداران رسیده است.

از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم‌مقام قانونی صاحب‌سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شد تا در این مجمع حضور پیدا کنند.

“شتولی” در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به پایان اسفندماه ۱۴۰۰ است، میزان سود خالص خود را ۱۶۵ میلیون تومان به ثبت رساند و بر اساس این صورت مالی حسابرسی شده، در ازای هر سهم ۷ ریال سود حاصل کرد.

مجموع درآمد عملیاتی که این شرکت طی یک سال اخیر به ثبت رساند برابر با ۶ میلیارد و ۶۰۸ میلیون تومان بود، مجموع درآمد‌هایی که طی این دوره شناسایی شد نسبت به دوره مشابه ۴۹ درصد کاهش پیدا کرد.
“شتولی” در مجمع عمومی عادی سال مالی گذشته به ازای هر سهم ۵،۰۲۷ ریال زیان شناسایی کرد و سود نقدی بین سهامداران پرداخت نکرد.

فولاد آلیاژی یزد

شرکت فولاد آلیاژی یزد در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به پایان اسفندماه ۱۴۰۰ است، میزان سود خالص خود را بالغ‌بر ۷۲ میلیارد تومان به ثبت رساند و بر اساس این صورت مالی، در ازای هر سهم ۱،۲۹۴ ریال سود شناسایی کرد.

درآمد‌های عملیاتی که “فولای” طی این دوره سالیانه به ثبت رساند برابر با ۶۰۸ میلیارد تومان اعلام شد که نسبت به سال مالی گذشته ۳۸ درصد رشد پیدا کرد.

مجمع عمومی عادی سالانه “فولای” ساعت ۹ صبح روز ۳۰ تیرماه برگزار می‌شود.

از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت گردیده تا در این مجمع حضور پیدا کنند.

“فولای” از ۳،۱۷۲ ریال سود خالصی که به ازای هر سهم در مجمع عمومی عادی سال مالی گذشته اعلام کرد معادل ۱۹ درصد به سهامداران خود سود پرداخت کرد.

حفاری شمال

شرکت حفاری شمال در آخرین صورت مالی حسابرسی شده خود میزان سود خالصی که ارائه کرد برابر ۲۵۲ میلیارد تومان بود و در ازای هر سهم ۲۸۰ ریال سود شناسایی کرد.

“حفاری” در این دوره مالی به درآمد عملیاتی ثبت‌شده بالغ‌بر یک هزار و ۱۳۰ میلیارد تومانی دست یافت که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۴۳ درصد رشد یافت.

“حفاری” در تاریخ ۳۰ تیرماه سال ۱۴۰۱ مجمع عمومی عادی سالیانه خود را ساعت ۱۵ برگزار می‌کند.

میزان سود خالص اعلام شده در مجمع عمومی سالیانه “حفاری” در سال مالی ۱۳۹۸ اعلام کرد برابر با ۸۶۴ ریال سود در ازای هر سهم بود و ۱۰ درصد از این سود بین سهامداران تقسیم شد.

بورس اوراق و بهادار تهران

شرکت بورس اوراق و بهادار تهران در تاریخ ۳۰ تیرماه مجمع عمومی عادی سالیانه خود را ساعت ۹ برگزار خواهد کرد.

از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم‌مقام قانونی صاحب‌سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شد تا در این مجمع حضور پیدا کنند.

بورس اوراق و بهادار تهران در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به پایان اسفندماه ۱۴۰۰ است، میزان سود خالص خود را بالغ‌بر ۴۹۹ میلیارد تومان به ثبت رساند و بر اساس این صورت مالی، در ازای هر سهم ۳۵۷ ریال سود شناسایی کرد.

درآمد عملیاتی که “بورس” طی این دوره سالیانه به ثبت رساند برابر با ۵۱۱ میلیارد تومان اعلام شد که نسبت به سال مالی گذشته ۶۳ درصد کاهش پیدا کرد.

“بورس” از میزان سود خالصی که به ازای هر سهم در مجمع عمومی عادی سال مالی گذشته اعلام کرد ۱۴ درصد آن را به سهامداران خود پرداخت کرد.

پالایش نفت شیراز

شرکت پالایش نفت شیراز در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به پایان اسفندماه ۱۴۰۰ است، میزان سود خالص خود را طی این دوره سالانه ۲ هزار و ۷۲۷ میلیارد تومان به ثبت رساند و بر اساس این صورت مالی در ازای هر سهم ۲۶،۵۴۷ ریال سود در ازای هر سهم به دست آورد.

“شراز” طی این دوره مالی به درآمد عملیاتی ۳۱ هزار و ۳۵۳ میلیارد تومانی رسید که نسبت به سال مالی گذشته شاهد رشد ۱۱۶ درصدی بوده است.

تصمیماتی که “شراز” در مجمع عمومی سال مالی گذشته گرفت، در ازای هر سهم ۲۰،۱۷۸ ریال سود شناسایی کرد و ۷۰ درصد از این میزان سود خالص را به سهامداران خود پرداخت کرد.

نتایج مجامع عمومی که در تاریخ سی تیرماه برگزار شد:

شرکت تولی پرس در تاریخ ۳۰ تیرماه قرار بر آن بود که مجمع عمومی سالیانه را برگزار کند.

مجمع عمومی عادی سالانه تولی پرس با حضور ۶۲.۳۷ سهامداران و هیئت‌مدیره شرکت برگزار شد و در انتهای این مجمع به ازای هر سهم سود نقدی پرداخت نشد.

مجمع عمومی عادی سالانه صنایع فولاد آلیاژی یزد با حضور سهامداران برگزار شد و میزان سود نقدی که در ازای هر سهم تقسیم شد برابر با ۳۰۰ ریال بود.

شرکت پالایش نفت شیراز مجمع عمومی عادی سالانه خود را با حضور ۸۶.۰۵ درصدی سهامداران خود آغاز کرد و مجمع در خصوص هیچ یک از موارد دستور جلسه تصمیم گیری ننمود و مجمع با تنفس روبرو گردید و با توجه به عدم تکمیل فرآیند ثبت افزایش سرمایه شرکت بطور کامل مجمع اعلام تنفس کرد.

مجمع عمومی عادی سالانه ” زرنام با حضور سهامداران و هیئت‌مدیره شرکت برگزار شد و در انتها به ازای هر سهم سود ۱۱۵ ریالی تقسیم کرد.

مجمع عمومی عادی سالانه “وسرمد” با حضور ۸۶.۴ درصد سهامداران و هیئت‌مدیره شرکت برگزار شد و در انتها به ازای هر سهم سود نقدی تقسیم نکرد.

مجمع عمومی عادی سالانه “خاهن” با حضور ۹۱.۸۵ درصد سهامداران و هیئت‌مدیره شرکت برگزار شد و در انتها به ازای هر سهم سود ۱۰۰ ریال تقسیم کرد.

مجمع عمومی عادی سالانه “قشیر” با حضور ۴۶.۹ درصدی سهامداران و هیئت‌مدیره شرکت برگزار شد و به حد نصاب قانونی نرسید.

مجمع عمومی عادی سالانه ” وآذر” با حضور ۵۳.۰۱ درصدی سهامداران برگزار شد و در انتها به ازای هر سهم سود نقدی تقسیم نکرد.

مجمع عمومی عادی سالانه ” فایرا” با حضور ۸۵.۳۲ درصدی سهامداران و هیئت‌مدیره شرکت برگزار شد و در انتهای این مجمع به ازای هر سهم ۱،۳۵۰ ریال سود تقسیم شد.

مجمع عمومی عادی سالانه “وخاور” با حضور ۷۸.۵۵ درصدی سهامداران و هیئت‌مدیره شرکت برگزار شد و در انتهای این مجمع به ازای هر سهم ۲۰۰ ریال سود تقسیم شد.

پایان مطلب


Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا