خودرو

انتشار تصاویر جاسوسی از پورشه ماکان الکتریکی

گروه بین الملل: توسعه پورشه ماکان الکتریکی همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرخودرو، در این تصاویر یک نمونه آزمایشی را در جاده های اتریش می بینیم. این خودرو اندکی روکش استتاری دارد، اما همچنان می ‌توانیم نگاه خوبی به کراس اوور الکتریکی آینده داشته باشیم.

ماکان الکتریکی دارای چراغ های جلو دو تکه است. لامپ های بالا دارای چهار نوار نور LED افقی هستند. پورشه سعی می ‌کند این قسمت از خودرو را با پانل های جعلی پنهان کند.

پورشه یک پوشش استتاری برای جلوپنجره جعلی قرار داده است. ما انتظار داریم این قسمت برای خودروی تولیدی به کار رود. در کناره های خودرو، پانل های نواری را می بینیم که قسمت پایینی درب ها را پنهان می کنند. یک قطعه مخفی دیگر وجود دارد که شکل پنجره درب عقب و خط سقف را در آنجا پنهان می کند.

پورشه همچنان لوله ‌های اگزوز جعلی را در قسمت عقب خودروهای آزمایشی ماکان الکتریکی نصب می‌کند. ما انتظار نداریم که مدل تولیدی این عناصر را داشته باشد زیرا این عناصر در یک خودروی الکتریکی معنی ندارند.

ماکان الکتریکی بر پلتفرم گروه فولکس واگن سوار می شود. ما اطلاعات دقیقی در مورد پیشرانه آن نداریم، اما نسخه های تک موتوره، سیستم محرک عقب و دو موتوره و چهار چرخ متحرک باید در دسترس باشند.

این خودرو در اواخر سال 2022 معرفی می شود و فروش آن باید در سال 2023 آغاز شود.


منبع:

خبرخودرو

چهارشنبه 29 تیر 1401 ساعت 12:51