خودرو

جشن 20 سالگی بنتلی در چین با چهار خودروی ویژه مولینر

گروه بین الملل: این خودروساز لوکس بیست سالگی خود را در این کشور آسیایی جشن می گیرد و این کار را با عرضه چهار مدل نسخه محدود مولینر انجام می دهد.

به گزارش خبرخودرو، بنتلی در مجموع تعداد 80 دستگاه (از هر کدام 20 دستگاه) را تولید خواهد کرد. این چهار خودرو عبارتند از کانتیننتال GT، کانتیننتال GTC، بنتایگا و فلایینگ اسپر. پیکربندی خاص هر خودرو دارای طرح‌ های منحصربه ‌فرد، گلدوزی و سایر ویژگی ‌های مولینر است.

گارد از گارد سلطنتی بریتانیا الهام گرفته است، با دو رنگ کانتیننتال GT که نشان دهنده لباس نمادین آنها است. سقف سیاه نمایانگر کلاه پوست خرس سیاه 18 اینچی معروف محافظان است. بنتلی همچنین از رنگ مشکی در رینگ های 21 اینچی 10 پره استفاده کرده است. نشان های ویژه به وضعیت منحصر به فرد خودرو و تولید محدود آن اشاره می کند.

بنتلی همچنین یک خودروی کانتیننتال GT کانورتیبل را عرضه خواهد کرد. بنتلی آن‌ را با چرخ‌ های 22 اینچی مشکی و سفید رنگ جفت می‌ کند. کابین دارای تزئینات رادیومی و دوخت کنتراست است.

بتایگا ترکیبی از رنگ سبز کامبرین با چرخ‌ های 22 اینچی و 10 پره است. در داخل، این شاسی بلند چهار نفره، روکش صندلی مولینر روی صندلی‌ ها و درها دریافت می کند.

خودروی نهایی مولینر، بنتلی فلاینگ اسپر است. این خودرو ادای احترام به لیموزین ایالتی ملکه است که بنتلی در سال 2002 به او تحویل داد، همان سالی که بنتلی فروش خود را در چین آغاز کرد. فلایینگ اسپر دارای طرح رنگ دو رنگ با چرخ‌ های 22 اینچی مشابه است.


منبع:

خبرخودرو

سه شنبه 28 تیر 1401 ساعت 12:51