خودرو

جدیدترین تصاویر از پورشه کاین پانامرا مدل 2023 در کالیفرنیا

گروه بین الملل: یک کاین، کاین کوپه و پانامرا در یک پارکینگ در حال پارک بودند و یکی از عکاسان توانسته است که تصاویری از آنها را از فاصله نزدیک ثبت کند.

به گزارش خبرخودرو، این سه نمونه اولیه همگی از استتار نوار مشکی پورشه استفاده می ‌کنند. توجه ما ابتدا به پانامرا معطوف می ‌شود، زیرا مشاهده نمونه های اولیه نشان می‌ دهند که می ‌توانیم به جای یک فیس لیفت، به دنبال یک نسل کاملاً جدید از این مدل باشیم. ما در این مدل تغییرات مشابهی را در فاشیاها مشاهده می ‌کنیم. همچنین می توانیم چراغ‌ های جلوی کوچک ‌تر پانامرا که الهام گرفته از تایکان هستند را ببینیم. روکش استتاری گسترده روی گلگیرها و ستون عقب نشان می دهد که این پانامرا نسل بعدی است. لازم به ذکر است که مدل فعلی از سال 2016 وجود داشته است.

در مورد نمونه های اولیه کاین، منابع ما معتقد نیستند که آنها مدل های نسل بعدی هستند. یک کاین استاندارد و کاین کوپه در اینجا با پوشش استتاری در سپر جلو و چراغ‌ های جلو دیده می ‌شوند. همانطور که در دریچه‌ های کناری دیده می ‌شود، پورشه خودرو را به شکل مربع‌ی طراحی می ‌کند. چراغ‌ های جلو نیز کمی کوچک ‌تر و لبه ‌دارتر خواهند بود و تغییر جزئی در چراغ‌های عقب در نظر گرفته شده است.

قبلاً در مورد احتمال تجدید قوای محرکه هیبریدی برای این شاسی بلند گزارش شده بود، اگرچه هنوز چیزی تایید نشده است. به طور مشابه، با چنین تغییرات گسترده ای در نمای بیرونی و داخلی پانامرا، حداقل برخی تغییرات پیشرانه برای هر دو مدل هیبریدی و احتراق داخلی تضمین شده است.


منبع:

خبرخودرو

سه شنبه 28 تیر 1401 ساعت 14:50