خودرو

عبور مستقیم محصولات سایپا به بیش از ۹۵ درصد رسید

به گزارش پدال نیوز؛ گروه خودروسازی سایپا که تا قبل از بهمن ماه سال گذشته با80 هزار خودرو ناقص، 5 هزار و 200خودرو یورو 4 و هزار و 700 خودرو بدون گارانتی روبرو بود، موفق شد با همت و تلاش مضاعف و خستگی ناپذیر کارگران خط تولید، مدیران و برنامه دقیقی که تدوین شد، خودروهایی که به علت نقص قطعه در پارکینگ بودند را به صفر رسانده و همچنین عبور مستقیم محصولات این مجموعه را به بیش از 95 درصد برساند.

بر این اساس باید عنوان کرد که گروه خودروسازی سایپا توانست قبل از تعطیلات تابستانی گروه، خودروهای ناقص را تکمیل و به مشتریان تحویل دهد.

این در حالی است که در گذشته 80 درصد خودروها با نقص قطعه تولید می‌شد و این امر اجازه نمی‌داد که کارگران استراحت کنند و با قوای بیشتر در محل کار خود حضور پیدا کنند. اما به جهت کاهش چشمگیر تعهدات معوق و صفر شدن خودروهای ناقص، در این بخش دیگر مشکلی وجود ندارد.

این دستاوردها نقطه عطفی در بهبود روند تولید و شکوفایی گروه خودروسازی سایپا است و قطعا این مسیر با عنایت خداوند متعال برای ماه‌های آینده با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد.

تلاش خانواده سایپا بر این است که ضمن افزایش تولید، بر کیفیت محصولات خود بیافزاید و همچنین با عرضه خودروهای به روز و با تکنولوژی بهتر، رضایت مشتریان را کسب کند.


منبع:

پدال نیوز

سه شنبه 28 تیر 1401 ساعت 14:51