خودرو

تصاویر جدید از هیوندای ولستر N هیبریدی پلاگین

گروه بین الملل: هرازگاهی، مجموعه‌ ای از تصاویر جاسوسی دریافت می شود که باعث می شود حدس و گمان هایی راجع به خودروهای آینده داشته باشیم.

به گزارش خبرخودرو، طبق تصاویر جدید منتشر شده، اگرچه این خودرو ممکن است شبیه ولستر Nبه نظر برسد، می تواند خودروی کاملاً متفاوتی باشد.

با بررسی دقیق‌ تر، متوجه می ‌شویم که نوار سیاهی در امتداد لبه های کناری کشیده شده تا سیم‌ هایی را که داخل آن می ‌روند، پنهان کند. همچنین، به نظر می رسد ورودی هوای جلو در سمت راننده به جای اینکه یک قطعه پلاستیکی ساده باشد، نقش عملکردی را ایفا می کند. البته ما معتقدیم که هیوندای در حال آزمایش خودرویی با پیشرانه هیبریدی پلاگین است.

با فرض اینکه ولستر N نیست، چه خودروی دیگری می تواند باشد؟ شاید هیوندای در حال آزمایش یک پیشرانه هیبریدی پلاگین برای نسل بعدی کونا Nباشد. افزودن موتور الکتریکی می ‌تواند عملکرد چهار چرخ متحرک کراس اوور را به همراه موتور احتراقی محور جلو و موتور الکترونیکی چرخ‌ های عقب را به ارمغان بیاورد.

البته، همه اینها صرفاً یک حدس و گمان از جانب ما است زیرا هنوز جزئیاتی در مورد این نمونه آزمایشی مرموز ولستر N منتشر نشده است. اگر کونا Nجدید واقعاً با پیشرانه هیبرید پلاگین عرضه شود، به احتمال زیاد بیش از 300 اسب بخار قدرت خواهد داشت.


منبع:

خبرخودرو

یکشنبه 26 تیر 1401 ساعت 15:35