خودرو

تویوتا تاکوما مدل 2024 در رندرهای غیر رسمی استایلی تیز دریافت می کند

گروه بین الملل: تویوتا در حال توسعه پیکاپ جدید تاکوما است. عکس های جاسوسی این خودرو با روکش استتاری ضخیم نمایش می دهند که کل طراحی خودرو را پنهان می کند.

به گزارش خبرخودرو، طرح های دیجیتالی جدید و غیررسمی از سایت Tacoma4g.com، پیش ‌بینی از طراحی این خودرو ارائه می ‌دهند.

رندرها کامیونی را نشان می ‌دهند که از سبک طراحی جدید تاندرا الهام گرفته است. تاکوما جدید دارای چراغ‌ های جلو، گلگیرهای جعبه ‌ای و تزئینات مشکی خواهد بود.

شایعات قبلی حاکی از آن بود که تاکوما جدید بر روی پلت فرم جدید TNGA-F تویوتا سوار خواهد شد. جزئیات پیشرانه مانند خروجی، اندازه موتور و موارد دیگر همچنان یک راز باقی مانده است. تویوتا در حال حاضر تاکوما را با موتور 2.7 لیتری چهار سیلندر یا 3.5 لیتری V6 عرضه می کند. گفته می شود که تویوتا این کامیون را با موتورهای بنزینی، هیبریدی و تمام الکتریکی عرضه خواهد کرد.

رندرها نگاهی به فضای داخلی ندارند، اما به نظر می رسد تاکوما جدید با صفحه نمایش اطلاعات و سرگرمی بزرگ ارائه شود. کامیون جدید باید نسبت به کابین کامیون فعلی ارتقاء داخلی قابل توجهی داشته باشد و می تواند بیشتر با توندرا مطابقت داشته باشد.

تویوتا قصد داشت تولید تاکوما در سال 2024 را در آگوست 2023 رونمایی کند. این بدان معناست که کامیون جدید تا اوایل سال 2024 به فروش نمی رسد.


منبع:

خبرخودرو

شنبه 25 تیر 1401 ساعت 12:15