خودرو

آلفارومئو جولیا کوادریفولیو بازطراحی رترو دریافت می ‌کند

گروه بین الملل: شرکت ایتالیایی ار ار فوریزیری با استفاده از آلفارومئو جولیا کوادریفولیو فعلی به عنوان نقطه شروع، یک بازطراحی جذاب را ارائه می کند.

به گزارش خبرخودرو، این طراحی از جولیا تیپو 105الهام گرفته شده است که اولین بار در سال 1962 عرضه شد. این سدان اسپرت مدرن با پنل ‌های بدنه و نورپردازی جدید ظاهری یکپارچه با سیستم‌عامل را ارائه می ‌دهد.

طراحی یکپارچه با سیستم عامل شامل یک قسمت جلوی جدید است که چراغ‌ های جلو چهارگانه و دایره ‌ای به جولیا کوادریفولیو می ‌دهد. لامپ های گوشه های بیرونی بزرگتر از لامپ های داخلی هستند. یک فاشیای اصلاح‌ شده دارای ورودی‌ های دایره ‌ای در طرفین و دهانه ‌های قوسی شکل نزدیک به وسط است.

کاپوت به روز شده صاف تر از چیزی است که معمولا در جولیا کوادریفولیو دیده ایم. در امتداد کناره های خودرو، گلگیرهای عریض وجود دارد. سقف اصلاح شده دارای یک اسپویلر یکپارچه در پشت است. همچنین دریچه های جدیدی در پشت چرخ های عقب تعبیه شده اند.

قسمت عقب خودرو، حالت زاویه دار تری دارد. یک اسپویلر روی درب صندوق عقب و چراغ های عقب مستطیلی شکل وجود دارد. یک جفت لوله اگزوز وسط خروجی از یک دیفیوزر برجسته خارج می شود.

چرخ های CNC جدید طراحی شده به طور خاص برای جولیا کوادریفولیو فوریزیری طراحی شده اند. آنها 19 اینچ با اندازه ها و ابعاد مشابه نسخه کوادریفولیو برای هر دو محور جلو و عقب هستند.

تمام پنل های بدنه جدید از فیبر کربن ساخته شده اند. این خودرو همچنین دارای یک موتور 2.9 لیتری V6 توئین توربو با 505 اسب بخار قدرت و 443 پوند فوت گشتاور است.


منبع:

خبرخودرو

جمعه 24 تیر 1401 ساعت 21:10