خودرو

نمونه آزمایشی آئودی A4 آوانت جدید با صفحه نمایشگر جدید مشاهده شد

گروه بین الملل: با معرفی مرسدس بنز کلاس C جدید و فیس لیفت بی ام و سری 3 تورینگ، آئودی نیز با نسل بعدی A4 آوانت در راه است.

به گزارش خبرخوردو، یک نمونه اولیه استتار شده که دارای یک اگزوز دوگانه است، توسط عکاسان جاسوسی در حال آزمایش مشاهده شد. نگاهی دقیق تر به گوشه سمت چپ بالای شیشه جلوی عقب، برچسب سبز رنگ هیبرید پلاگین را نشان می دهد که ماهیت برقی خودرو را آشکار می کند.

خودروی مورد بحث، فاقد چراغ‌ های عقب بود در حالی که ترمزها برای یک مدل اسپرت آئودی به اندازه کافی بزرگ به نظر نمی‌ رسیدند.

ممکن است برای برخی افراد تعجب آور باشد، اما آئودی تقریباً سه سال پیش رسماً تأیید کرد که نسل بعدی RS4 هیبریدی خواهد شد. کارشناسان این شرکت از وارد شدن به جزئیات خودداری کردند و فقط گفتند که واگن هیبریدی پلاگین خواهد بود.

ظاهراً A4 در حال توسعه طرح نهایی داشبورد را با یک دسته ابزار دیجیتال گسترده و یک سیستم اطلاعات و سرگرمی تبلت مانند است. با بزرگ شدن صفحه نمایش های لمسی، برای یک خودروساز سخت است که نمایشگر را در داشبورد ادغام کند.

ممکن است یک ردیف دکمه در زیر صفحه نمایش و بالای دریچه های هوای مرکزی پنهان شده باشد، اما بیشتر عملکردهای خودرو در صفحه نمایش لمسی تعبیه شده است. اگر به قسمت پایین نمایشگر که میانبرهایی برای تنظیمات کنترل آب و هوا وجود دارد، نگاه کنید، این امر آشکار می شود.

انتظار می رود آخرین A4 با موتورهای احتراقی در سال 2023 به فروش برسد و RS4 احتمالاً برای عرضه در سال 2024 در نظر گرفته شده است.


منبع:

خبرخودرو

چهارشنبه 22 تیر 1401 ساعت 11:31