خودرو

هوندا سیویک تایپ R مدل 2023 در 20 جولای معرفی می شود

گروه بین الملل: اولین مشاهده ما از نسل بعدی هوندا سیویک تایپ R در قالب نمونه اولیه یک سال پیش بود اما در حال حاضر یک تیزر متفاوت از این خودرو منتشر شده است.

به گزارش خبرخودرو، طبق این تیزر، تاریخ رونمایی رسمی هوندا سیویک تایپ R مدل 2023 در 20 جولای خواهد بود. این زمانی است که هوندا در نهایت، رسما، روکش استتاری را حذف می کند و سیویک تایپ R جدید خود را به جهان معرفی می کند.

مطمئناً این آخرین خودروی تایپ R قبل از الکتریکی شدن کامل خواهد بود. قطعا این یک موقعیت ویژه در حوزه صنعت خودرو است.

از مدل جدید هوندا سیویک تایپ R مدل 2023 چه انتظاری داریم؟ سیویک تایپ R جدید همچنان یک خودروی دیفرانسیل جلو باقی خواهد ماند که مستقیماً توسط هوندا تأیید شد زیرا در ماه آوریل رکورد FWD را در سوزوکا ثبت کرد. می ‌توانیم فرض کنیم که موتور در صورت وجود، افت قدرت زیادی نخواهد داشت. متاسفانه شایعات مربوط به یک موتور 400 اسب بخاری احتمالاً نادرست است.

هفته گذشته، ظاهراً پنج رنگ بدنه برای تایپ R جدید اعلام شد. مشکی، سفید، خاکستری، قرمز و آبی لیست شده بودند، اما زرد فونیکس وجود نداشت. آیا رنگ نمادین تایپ Rمی تواند برای مدل نسخه ویژه آینده در نظر گرفته شود؟

در مورد استایل، نسل یازدهم سیویک یک تحول محافظه کارانه نسبت به نسخه قبلی است و ما انتظار داریم که طراحی مشابهی برای تایپ R داشته باشد.


منبع:

خبرخودرو

چهارشنبه 22 تیر 1401 ساعت 11:31