خودرو

هامر EV جدید بیشتر از یک سدان گازسوز آلایندگی تولید می کند

گروه بین الملل: جی ام سی هامر کاملاً جدید، ویترین جنرال موتورز است که نشان می دهد تا چه حد می تواند فناوری خودروهای الکتریکی را پیش ببرد.

به گزارش خبرخودرو، بر اساس مطالعه‌ای که توسط ACEEE، یک سازمان تحقیقاتی غیرانتفاعی متمرکز بر کاهش اتلاف انرژی و نفی اثرات تغییرات آب و هوایی، جی ام سی هامر EV جدید آنقدرها که به نظر می‌ رسد بدون آلایندگی نیست. تحقیقات نشان می دهد که بولت EV کوچک 92 گرم دی اکسید کربن در هر مایل منتشر می کند در حالی که هامر EV جدید می تواند 341 گرم دی اکسید کربن در هر مایل تولید کند.

پیشرانه این خودروی آفرود 1000 اسب بخاری ممکن است 21 گرم دی اکسید کربن در هر مایل بیشتر از یک شورولت مالیبو بنزینی منتشر کند، اما شورولت مالیبو نمی تواند شتاب صفر تا 60 مایل در ساعت را 3.0 ثانیه انجام دهد. هامر EV جدید همچنین بسیار کارآمدتر از هامر اصلی H1 است و 889 گرم دی اکسید کربن در هر مایل منتشر می کند.

در بررسی ما از هامر EV، ما از توانایی و قدرت فوق العاده آن غافلگیر شدیم. هامر EV به سادگی از فناوری الکتریکی استفاده می‌کند تا خودروی توانمندتری ارائه دهد و در عین حال انتشار گازهای گلخانه ‌ای را در مقایسه با هامرهای قبلی مانند H1 کاهش دهد.


منبع:

خبرخودرو

سه شنبه 21 تیر 1401 ساعت 15:15