خودرو

عزضه نسل بعدی کرایسلر 300 در سال ۲۰۲۶

به گزارش صنعت ماشین، نسل فعلی کرایسلر ۳۰۰ از سال ۲۰۱۱ عرضه شد و با تغییراتی در ظاهر، مجدد در سال ۲۰۱۵ به بازار آمد؛ حالا این کارخانه خودروسازی در نظر دارد، نسل جدید خودرو کرایسلر ۳۰۰ را روانه بازار کند.

گزارشی از استرالیا نشان می‌دهد که کرایسلر ۳۰۰ بعدی در سال ۲۰۲۶ به عنوان یک وسیله نقلیه الکتریکی وارد بازار خواهد شد. استراتژی کرایسلر برای عرضه سه خودروی برقی تا سال ۲۰۲۸ بر اساس پلت فرم STLA Large با ایده یک سدان برقی مطابقت دارد.

طبق گزارشات منتشر شده، قرار است یک مدل با چهار در از شرکت خودروسازی دوج در سال ۲۰۲۴ وارد بازار شود؛ این شرکت قبلاً یک ماشین الکتریکی را برای سال ۲۰۲۴ معرفی کرده است.

در مورد قدرت، گفته می‌شود این خودروهای الکتریکی با ولتاژ ۸۰۰ ولت کار می‌کنند؛ به این معنی که آن‌ها می‌توانند با استفاده از موتور‌های استلانتیس، قدرتی بین ۲۰۱ و ۴۴۳ اسب بخار تولید کنند. ظرفیت باتری بین ۱۰۱ تا ۱۰۸ کیلووات ساعت گزارش شده است که می‌تواند با یک بار شارژ، ۸۰۰ کیلومتر را طی کند.

انتظار می‌رود نسخه تولیدی بروزرسانی شده Airflow Graphite Concept اولین خودروی الکتریکی کرایسلر باشد که در سال ۲۰۲۵ روانه بازار خواهد شد.


منبع:

صنعت ماشین

پنجشنبه 16 تیر 1401 ساعت 18:01