خودرو

انتشار تصاویر جاسوسی از اشکودا کامیک فیس لیفت

گروه بین الملل: کامیک اولین بار در فوریه 2019 به عنوان کوچکترین کراس اوور اشکودا برای بازار اروپا رونمایی شد.

به گزارش خبرخودرو، اکنون این خودرو در چهارمین سال حضور خود در بازار قرار دارد و به نظر می رسد یک فیس لیفت از آن در راه است تا این مدل را برای دو تا سه سال دیگر در نمایشگاه ها تازه نگه دارد. ما اولین تصاویر جاسوسی را داریم که برخی از بازبینی ‌های ظاهری قابل توجه را در قسمت جلویی نمایش می‌ دهد.

یک نمونه اولیه از کامیک به روز شده در حال آزمایش در جاده های عمومی اتریش مشاهده شد. این یک حرکت معمولی برای سازنده چک است که اغلب محصولات آینده خود را تحت بار سنگین با یک تریلر متصل ارزیابی می کند. خودروی آزمایشی دارای روکش استتاری است که قسمت جلویی آن را می پوشاند و ما می توانیم برخی از تغییرات را مشاهده کنیم.

تغییرات در پشت کمتر قابل توجه است. ما متوجه طراحی داخلی جدیدی برای چراغ های عقب هستیم که از نظر شکل کلی آن بدون تغییر باقی می ماند. سپر ممکن است تغییرات کوچکی داشته باشد، اما به طور کلی، نمای عقب عمدتاً بدون تغییر باقی می‌ماند.

همین امر را می توان برای موتورهای زیر کاپوت انتظار داشت، زیرا در خیابان گفته می شود که این موتورها بدون تغییرات قابل توجهی ادامه خواهند داشت. بهینه ‌سازی‌هایی را می ‌توان در مورد سیستم‌ های تصفیه گازهای خروجی انتظار داشت، زیرا اروپا استانداردهای آلایندگی سختگیرانه ای دارد. وجود یک پیشرانه جدید در حال حاضر چندان محتمل به نظر نمی رسد.

زمان رونمایی کامیک به‌ روزرسانی شده مشخص نیست، اما تصور می‌کنیم زمان زیادی طول نمی ‌کشد تا کراس اوور فیس لیفت شده را در جاده ها ببینیم.


منبع:

خبرخودرو

پنجشنبه 16 تیر 1401 ساعت 10:30