خودرو

ماشین ایکس ویژن مهمان شهرهای ایران

به گزارش صنعت ماشین،

 سفر ماشین ایکس ویژن با شعار ” همه به یک ایکس ‌نیاز دارند ”  از نهم تیرماه به شهرهای ایران آغاز شده و استان به استان مهمان شما خواهد بود. در این ماشین برنامه‌های متنوع سرگرمی با جوایز هیجان‌انگیز درنظر گرفته شده است. این خودرو شامل سه بخش بازی، پخش موسیقی و فیلم و نمایشگاه محصولات تصویری ایکس‌ویژن است.

ماشین ایکس ویژن مهمان شهرهای ایران

شهروندان گرامی با ثبت نام در ماشین ایکس‌ویژن و خرید تلویزیون، ضمن برخورداری از خدمات رایگان نصب و راه‌اندازی مادیران، شانس برنده شدن در قرعه‌کشی ۱۰ اشتراک یکساله فیلیمو را هم دریافت می‌کنند. همچنین تا پایان شهریورماه به سه نفر از بازدیدکنندگان از ماشین ایکس‌ویژن که در صفحه کمپین ثبت‌نام کنند، به قید قرعه PS4 ،‌ Sound bar و Headphone اهداء خواهد شد.

تمام خریداران تلویزیون‌های ۴۳، ۵۰، ۵۵ و ۶۵ اینچ ایکس‌ویژن به ترتیب کارت هدیه ۲۰۰، ۳۰۰، ۴۰۰ و ۵۰۰ هزار تومانی را به شرط نصب دریافت خواهند کرد. البته لازم به ذکر است که این هدیه تنها ۱۴ روز پس از اولین روز ورود ماشین ایکس‌ویژن به شهر شما قابل دریافت است. کارت هدیه پس از نصب و ارائه بن کارت به تکنسین نصب مادیران به خریداران تقدیم می‌شود.

شهروندان قزوینی می‌توانند تا ۲۰ تیر ماه با حضور در بوستان الغدیر در خیابان دانشگاه از خدمات ماشین ایکس‌ویژن استفاده و تلویزیون مورد نیاز خود را از نمایندگی های رسمی ایکس ویژن با هر سلیقه‌ای انتخاب و خریداری کنند. 

گفتنی است خودرو اول در مسیر جنوب به شهرهای قزوین، کرج، ساوه، همدان، یزد و کرمان سفر می‌کند و خودرو دوم در مسیر شمال مهمان شهرهای گرگان، ساری، نور، رشت، بندرانزلی، اردبیل، تبریز و ارومیه خواهد بود.


منبع:

صنعت ماشین

چهارشنبه 15 تیر 1401 ساعت 12:11