خودرو

فیس لیفت کراس بک DS 7 جاسوسی شد

گروه بین الملل: DS 7 کراس بک برای اولین بار به طور رسمی در جریان نمایشگاه خودروی ژنو 2017 رونمایی شد.

به گزارش خبرخودرو، در حال حاضر شاسی بلندهای مدرن و پیچیده تری در بازار اروپا وجود دارد و این خودروساز لوکس فرانسوی در تلاش برای بالا نگه داشتن تقاضا برای 7 است. از این رو این مدل را به روز رسانی کرده است.

این نمونه اولیه که توسط عکاسان جاسوسی در فرانسه شکار شده است، حداقل روکش استتاری را دارد که نمای جلو را می پوشاند. ما در حال تلاش برای یافتن اصلاحات بیشتر هستیم، اگرچه متوجه شدیم که مشبک رادیاتور دارای طراحی مشبک جدید با درج های کرومی است. همچنین یک دیفیوزر جدید به سپر جلو وصل شده است و ممکن است تغییراتی در گرافیک داخلی چراغ های جلو وجود داشته باشد.

هیچ چیز در کناره ها توجه ما را جلب نکرد، به جز چرخ های مشکی که احتمالاً آلیاژهای موقت این خودروی آزمایشی هستند. روکش استتاری در پشت خودرو، بخش بزرگی از چراغ‌ های عقب را پنهان می‌ کند می ‌تواند به این معنا باشد که طراحی چراغ ها تغییر یافته است. سپر عقب با دیفیوزر یکپارچه و لوله اگزوز دوگانه بدون تغییر به نظر می رسد.

عکاسان جاسوسی دو عکس از فضای داخلی برای ما ارسال کردند و احتمالاً می توان گفت که تغییرات داخل کابین به حداقل رسیده است.

تغییرات مهم تری ممکن است در زیر کاپوت رخ دهد. بر اساس اطلاعات غیررسمی، می‌ توان انتظار داشت قدرتی تا 360 اسب بخار و همچنین افزایش برد تمام الکتریکی داشته باشد.


منبع:

خبرخودرو

جمعه 27 خرداد 1401 ساعت 15:01