بورس

افزایش قابل توجه فروش در گلدیران

محصولات صوتی و تصویری، پرفروش‌ترین محصول

بورس نیوز:

مجموع درآمد شرکت صنایع گلدیران طبق گزارش فعالیت خرداد ماه ۱۴۰۱ به مبلغی در حدود ۳۸۹ میلیارد تومان رسید و همچنین طی ۵ ماه سپری شده از سال مالی درآمد تجمیعی این شرکت به عددی بالغ بر یک هزار و ۶۳۱ میلیارد تومان رسید. درآمد ماهانه “گلدیرا” در این بازه زمانی فقط از فروش محصولات در بازار داخلی بدست آمد و در واقع تمامی محصولات آن در داخل کشور به فروش رسیده است.

نوشته های مشابه

محصولات صوتی و تصویری، پرفروش‌ترین محصول

درآمد ماهانه‌ای که توسط این شرکت در خردادماه شناسایی شد ۲۵ درصد بالاتر از میانگین ۴ ماه طی شده از سال مالی بود، همچنین لازم به ذکر است که سرمایه به ثبت رسیده گلدیرا ۳۸۰ میلیارد تومان اعلام شد.


بیشتر بخوانید: روند نزولی فروش و درآمد “گلدیرا”


درآمد ماهانه “گلدیرا” در خردادماه

بر اساس این گزارش، درآمد ماهانه شرکت “گلدیرا” در خردادماه شاهد افزایش ۵۴ درصدی نسبت به ماه گذشته بود و این شرکت در مقایسه با درآمد دوره مشابه سال گذشته افزایش ۶۷ درصدی را تجربه کرد، از طرفی درآمد تجمیعی “گلدیرا” طی ۵ ماه گذشته با رشد ۱۰۳ درصدی نسبت به سال گذشته مواجه شد.

محصولات صوتی و تصویری، پرفروش‌ترین محصول

مقدار فروش محصولات “گلدیرا”

طبق گزارش صورت گرفته، این شرکت با افزایش ۴۷ درصدی نسبت به ماه گذشته، فروش ۳۶ هزار و ۷۷۰ دستگاه را به ثبت رساند. “گلدیرا” در خردادماه سال جاری محصولات خود را در بازار داخلی به فروش رساند و «محصولات صوتی و تصویری» توانست با ۲۰ هزار و ۴۰۱ دستگاه عنوان پرفروش‌ترین محصول را به نام خود ثبت کند.

محصولات صوتی و تصویری، پرفروش‌ترین محصول

از سوی دیگر، «محصولات شوینده» با ۱۰ هزار و ۲۴۵ دستگاه و «محصولات برودتی» با ۴ هزار و ۶۲۲ دستگاه در رده‌های بعدی فروش محصولات این شرکت قرار گرفتند.


Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا