خودرو

جزئیاتی از فیس لیفت آلفا رومئو جولیا

گروه بین الملل: اگرچه آلفارومئو به سمت الکتریکی سازی خودروهای شاسی بلند خود در حال پیشرفت است، اما سدان جولیا از کانون توجه دور نخواهد ماند.

به گزارش خبرخودرو، آلفارومئو قبل از استفاده از سیستم باتری ‌دار، این سدان را به روزرسانی می کند و نمونه اولیه آن نیز در جاده‌ ها مشاهده شده است.

با این حال، انتظار تغییر انقلابی از نظر طراحی خودرو نداشته باشید. در واقع، آلفا به جز برخی جزئیات روی جلوپنجره، چراغ های جلو و ورودی ‌های پایینی بدنه، به خود زحمت پوشاندن قسمت‌های زیادی از بدنه را هم نداده است.

در واقع این به روزرسانی فقط برای تازه نگه داشتن جولیا قبل از ورود اجتناب ناپذیرش به بازار خودروهای الکتریکی انجام شد. آلفارومئو تایید کرده است که نسل بعدی جولیا یک مدل تمام الکتریکی خواهد بود. جزئیات آینده خودروهای الکتریکی سدان در حال حاضر کمیاب است.

شایان ذکر است، آلفارومئو تایید کرده است که تا سال 2027 به یک برند که فقط خودروهای الکتریکی تولید می کند، تبدیل خواهد شد. بنابراین معرفی نسل جدید با موتور احتراق داخلی در این بازه زمانی منطقی نخواهد بود. این جولیا فیس لیفت شده احتمالا آخرین نسخه قبل از دوران الکتریکی آلفا خواهد بود.


منبع:

خبرخودرو

پنجشنبه 26 خرداد 1401 ساعت 10:30