خودرو

حرکت سینوسی بازار خودرو ادامه دارد/ قیمت پژو ۲۰۶ دوباره صعودی شد + جدول

قیمت پس از چند روز افزایش، امروز بازار خودرو ثبات قیمتی را تجربه کرد و اکثر مدل های پر تقاضای بازار بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته معامله شدند. رکود هم که همچنان بر بازار سایه افکنده است. این در حالی است که نه نهایی شدن واردات خودرو و نه سامانه جدید تخصیص خودرو نتوانسته است، تغییر در شرایط بازار ایجاد کند.

اقتصادآنلاین- پرهام کریمی؛  پژو ۲۰۶ امروز با یک میلیون افزایش دیگر همراه بود و ۳۰۵ میلیون تومان قیمت خورد. ۲۰۶ تیپ ۵ فول مدل  ۱۳۹۹ هم مجددا با دو میلیون افزایش دیگر همراه بود و ۳۵۷ میلیون تومان معامله شد.پژو ۲۰۷ دنده‌ای سقف پانوراما بدون تغییر ماند و ۴۱۳ میلیون تومان معامله می شود.

قیمت نسخه اتوماتیک و در مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر ۶۱۰  میلیون تومان ثبت شد. نسخه دنده ای با سقف فلزی و مدل ۱۴۰۱ کماکان بدون تغییر است و ۳۹۷ میلیون تومان معامله می شود.پژو ۴۰۵ در نسخه بنزینی برخلاف دیروز، امروز تغییری نداشت و کماکان ۲۹۲ میلیون معامله می شود. این خودرو در نسخه دوگانه سوز هم بدون تغییر قیمت ۳۰۲ میلیون تومان را ثبت کرد.

پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱ مطابق روند ثابت هفته های گذشته بدون تغییر ۳۸۰ میلیون تومان معامله می شود. این خودرو در مدل ۱۴۰۱ و با موتور XU۷ امروز تغییری نداشت و  ۳۱۵ میلیون تومان معامله می شود.پژو ۲۰۰۸ هم پس از افزایش بیست میلیونی روز گذشته امروز بدون تغییر بود و ۱ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان معامله می شود.سمند LX  در مدل ۱۴۰۱ هم بدون تغییر ۳۰۵  میلیون تومان قیمت خورد.دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر بود و ۴۰۶ میلیون تومان قیمت خورد. این خودرو در نسخه توربو اتوماتیک هم دو میلیون ارزان شد و ۵۱۵  میلیون تومان معامله می شود.تارا اتوماتیک بدون تغییر ماند و ۵۹۵ میلیون تومان معامله می شود.

نسخه دنده ای هم بدون تغییر ۴۶۰ میلیون تومان معامله می شود.قیمت رانا پلاس بدون تغییر ۲۹۹ میلیون تومان معامله می شود. این خودرو در نسخه با سقف شیشه ای بدون تغییر ۳۲۸ میلیون تومان قیمت خورد.

ایران خودرو

پراید ۱۱۱  بدون تغییر برخلاف افزایش دیروز ۲۰۴ میلیون تومان معامله شد و نسخه ۱۳۱ هم ۱ میلیون گرانتر شد و امروز در بازار ۱۸۴ میلیون تومان معامله شد. پراید وانت یا همان ۱۵۱ هم بدون تغییر ۱۸۷ میلیون تومان قیمت خورد.

کوییک اتوماتیک پلاس در مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۳۰ میلیون تومان معامله می شود. نسخه ساده و دنده ای این خودرو اما ۲ میلیون افزایش داشت و ۲۱۹  میلیون تومان معامله شد.سایناEX دنده ای هم ۴ میلیون ارزان شد و ۲۱۴ میلیون تومان معامله می شود.

تیبا هاچبک امروز هم بدون تغییر بود و ۲۰۴ میلیون قیمت خورد. نسخه صندوقدار هم تغییری نداشت و ۱۹۴ میلیون تومان معامله شد.قیمت شاهین در مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر ۳۷۲ میلیون تومان معامله می شود. قیمت مدل ۱۴۰۱ بدون تغییر ۳۸۸ میلیون تومان معامله شد.

سایپا


منبع:

اقتصاد آنلاین

چهارشنبه 25 خرداد 1401 ساعت 17:30