بورس

روند نوسانی کسب درآمد ماهانه نفت بهران

روند نوسانی کسب درآمد ماهانه نفت بهران+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، مجموع درآمدی که شرکت نفت بهران در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت مبلغی بالغ‌بر یک هزار و ۱۸۲ میلیارد تومان بود و طی ۲ ماه سپری‌شده از سال مالی نیز درآمد تجمیعی خود را برابر با یک هزار ۸۵۴ میلیارد تومان اعلام کرد.

عملکرد ماهانه شبهرن+بورس نیوز

نوشته های مشابه

درآمد ماهانه‌ای که شرکت “شبهرن” در اردیبهشت‌ماه از فروش محصولات شناسایی کرد متشکل از بازار‌های داخلی و صادراتی بود که بیشترین میزان درآمد در بازار داخل کشور به‌دست‌آمده بود، مابقی درآمد‌ها نیز در بازار خارجی به ثبت رسید که دربرگیرنده‌ی ۴۱ درصد از کل درآمد ماهانه بود.

درآمد ماهانه شبهرن تا اردیبهشت‌ماه

به اساس این گزارش، درآمد ماهانه‌ای که شرکت نفت بهران در اردیبهشت‌ماه سال جاری شناسایی کرد شاهد افزایش ۷۶ درصدی نسبت به ماه گذشته بود و روند نوسانی درآمد‌های این شرکت روانکار کماکان ادامه دارد، همچنین درآمد ماهانه “شبهرن” در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز افزایش ۶۹ درصدی را به همراه داشت و درآمد تجمیعی این روانکار طی ۲ ماه گذشته با رشد ۷۸ درصدی نسبت به سال گذشته مواجه بود.

روند درآمد ماهانه شبهرن تا اردیبهشت‌+بورس نیوز

در اردیبهشت‌ماه سال جاری عنوان درآمدزاترین محصول این شرکت روانکار را محصول «روغن‌موتور دیزلی» با ۳۱۳ میلیارد تومان به خود اختصاص داد که نرخ فروش این محصول ۴ درصد کاهش را نسبت به ماه گذشته به دنبال داشت و در ازای هر لیتر ۳۹ هزارتومان معامله شد، پس‌ازآن «روغن‌موتور بنزینی» با ۲۳۴ میلیارد ریال بیشترین درآمد را در اختیار داشت و نرخ فروش این محصول نیز ۴۵ هزارتومان به ثبت رسید.

مقدار فروش محصولات نفت بهران تا اردیبهشت‌ماه

بر اساس این گزارش، شرکت نفت بهران در اردیبهشت‌ماه سال جاری ۴۲,۸۰۶ هزار لیتر از محصولات را در بازار‌های داخلی و صادراتی به فروش رساند که عمده‌ترین مقدار فروش در بازار صادراتی با ۲۶،۳۱۶ هزار لیتر شناسایی شد، مقدار فروش ماهانه این شرکت در مقایسه با ماه گذشته ۶۲ درصد افزایش یافت، این روانکار طی ۲ ماه گذشته ۴۲,۸۰۶ هزار لیتر فروش را به همراه داشت.

روند خطی فروش ماهانه شبهرن+بورس نیوز

عمده‌ترین مقدار فروش “شبهرن” در اردیبهشت‌ماه در اختیار محصول «روغن‌های فرآیندی (اکسترکت)» با ۱۴،۸۰۹ هزار لیتر بود، این محصول در بازار صادراتی به فروش رسید و نرخ فروش آن نیز نزدیک به ۱۵ هزارتومان در ازای هر لیتر به ثبت رسید.


Source link

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا